Data Competició
19 al 20 de Nov de 2022
III TROFEO 226ERS
Castelló (Piscina Olímpica de Castelló)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

Sábado-17:00 Domingo-10:00 y 17:00
26 de Nov de 2022
Final Territ. Larga Distancia
Castellón (Olímpica Castellón)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

16:30
03 al 04 de Dec de 2022
Trofeo Internacional Castalia Castellón
Castelló (Olímpica Castelló)

NORMATIVAInscripcionsVaris

10 al 11 de Dec de 2022
Copa Nacional 2ªDiv-Fase Territorial CV
Castelló (Piscina Olímpica de Castelló)

NORMATIVA

16:30-9:30-16:30
21 al 22 de Gen de 2023
Campeonat Autonómic Infantil de Hivern 2022
Castelló (Piscina Olímpica de Castelló)

NORMATIVA

10:00-17:00/ 9:30-16:30
17 al 19 de Feb de 2023
XXVIII Memorial Internacional Pascual Roman
Elx (Pabellon Esperanza Lag)

NORMATIVAVaris

17.30 10.00 y 17.00 10.00 y 17.00
09 de Mar de 2023
Campeonato Autonomico Universitario 2023
Valencia (Benimamet)

11.00
11 al 12 de Mar de 2023
Campeonato Autonómico de Invierno Jr-Abs P50
()

13 al 14 de Mai de 2023
VII Memorial Miguel Angel Vives Gomis
Elche (Pabellon Esperanza Lag)

NORMATIVAVaris

16.30 Y 09.30
27 al 28 de Mai de 2023
III Trofeo Diputación Base
eLCHE (Pabellon Esperanza Lag)

17 al 18 de Jun de 2023
I Trofeo 226ERS Piscina de 50
Castelló (Olímpica Castelló)

Data Competició
15 al 16 de Oct de 2022
1 Control 1 Liga Infantil
Castelló (Olímpica Castelló)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

17:00/10:00
23 de Oct de 2022
1 Liga Benj y Alevin
Vinarós (Servol Vinarós)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

10:00
23 de Oct de 2022
1 Liga Benj y Alevin
Vila-real (Municipal Vila-real)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

17:00
05 al 06 de Nov de 2022
2 Control 2 Liga Infantil
Vinarós (Servol Vinarós)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

16:45/10:00
12 de Nov de 2022
2 Liga Aleví
Onda (Municipal Ona)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

17:00
26 de Nov de 2022
1a Lliga prebenjamí
sin determinar (sin determinar)

NORMATIVAInscripcionsSERIES

17:00
10 de Dec de 2022
2 Liga Benj y 3 Alevin
Vinarós (Servol Vinarós)

NORMATIVA

17:00
11 de Dec de 2022
2 Liga Benj y 3 Alevi
Onda (Municipal Ona)

NORMATIVA

10:00
17 al 18 de Dec de 2022
3 Control 3 Jornada Infantil
Castelló (Piscina Provincial)

NORMATIVA

17:00/10:00
21 al 22 de Gen de 2023
Control Libre Aleví
Vinarós (Servol Vinarós)

NORMATIVA

17:00/10:00
28 de Gen de 2023
2ª Lliga Prebenjamí
Vila-real (Municipal Vila-real)

NORMATIVA

17:00
29 de Gen de 2023
3 Liga Benjamí
Vinarós (Servol Vinarós)

NORMATIVA

10:00
11 al 12 de Feb de 2023
4 Control 4 Jornada Infantil
Castelló (sin determinar)

NORMATIVA

17:00/10:00
11 al 12 de Feb de 2023
Fase Provincial Aleví
Castelló (Piscina Provincial)

NORMATIVA

17:00/10:00
04 de Mar de 2023
4 Jornada Liga Aleví
Vinarós (Servol Vinarós)

NORMATIVA

17:00
18 de Mar de 2023
3ª Lliga Prebenjamí
Onda (Municipal Onda)

NORMATIVA

17:00
25 al 26 de Mar de 2023
5 Control 5 Jornada Infantil
Castelló (Piscina Provincial)

NORMATIVA

17:00/10:00
01 de Abr de 2023
4 Liga Benj 5 Aleví
Onda (Municipal Onda)

NORMATIVA

17:00
02 de Abr de 2023
4 Liga Benj 5 Aleví
Vinarós (Servol Vinarós)

NORMATIVA

10:00
15 al 16 de Abr de 2023
Copa Autonómica División de Honor
Castelló (Olímpica Castelló)

29 de Abr de 2023
5 Liga Benj 6 Aleví
Vila-real (Municipal Vila-real)

17:00
30 de Abr de 2023
5 Liga Benj 6 Aleví
Vinarós (Servol Vinarós)

10:00
13 al 14 de Mai de 2023
6 Control 6 Jornada Infantil
Castelló (a designar)

NORMATIVA

17:00/10:00
20 de Mai de 2023
4ª Lliga Prebenjamí
Vila-real (Municipal Vila-real)

NORMATIVA

17:00
20 al 21 de Mai de 2023
Control Libre Aleví-Trofeu Marcelino Fuster
Vinarós (Servol Vinarós)

17:00/10:00
03 al 04 de Jun de 2023
5ª Lliga Prebenjamí- Final de Relleus Prebenjamí y Benjamí
Castelló (A determinar)

NORMATIVA

A determinar
03 al 04 de Jun de 2023
Fase Relevos Benjamí/Prebenjamí
Castelló (Piscina Provincial)

17:00/10:00
22 de Jul de 2023
Trofeo Jose Luis Ballester
Castelló (Olímpica Castelló)

Data Competició
08 de Oct de 2022
-Trofeu no Federatiu - NATACIO I ESPORTS GANDIA. CAMPIONAT SOCIAL 2022
Vàlencia (Municipal de Gandía)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

17:30
15 al 16 de Oct de 2022
1ªLiga Infantil y 1ºControl Junior y Absoluto
Benimamet (Benimamet)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

17.00 y 10.00
15 al 16 de Oct de 2022
1ªLiga Infantil y 1ºControl Junior y Absoluto
Valencia (Nazaret)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

17.00 y 17.00
22 de Oct de 2022
1ªLiga Benjamín y Alevín
Valencia (Benimamet)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

17.00
22 de Oct de 2022
1ªLiga Benjamín y Alevín
Gandia (Municipal Gandia)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

17.00
23 de Oct de 2022
1ªLiga Benjamín y Alevín
Alzira (Municipal de Alzira)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

17.00
05 al 06 de Nov de 2022
2ªLiga Infantil y 2ºControl Junior y Absoluto
Xirivella (Municipal Xirivella)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

17.00 y 10.00
05 al 06 de Nov de 2022
2ªLiga Infantil y 2ºControl Junior y Absoluto
Gandia (Municipal Gandia)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

17.00 y 17.00
05 al 06 de Nov de 2022
2ªLiga Infantil y 2ºControl Junior y Absoluto
Xativa (Municipal Xativa)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

16.30 y 10.00
12 de Nov de 2022
2ªLiga Alevín
Valencia (Benimamet)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

17.00
12 de Nov de 2022
2ªLiga Alevín
Gandia (Municipal de Gandia)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

17.00
26 de Nov de 2022
1ª Liga Prebenjamín
Gandia (Municipal Gandia)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

17.00
10 de Dec de 2022
2ªLiga Benjamín y 3ª Alevín
Xativa (Xativa)

NORMATIVA

17.00
10 de Dec de 2022
2ªLiga Benjamín y 3ª Alevín
Picasent (Municipal Picasent)

NORMATIVA

17.00
10 de Dec de 2022
2ªLiga Benjamín y 3ª Alevín
Torrent (Parc Central)

NORMATIVA

17.00
17 al 18 de Dec de 2022
3ªLiga Infantil y 3ºControl Junior y Absoluto
Xirivella (Municipal Xirivella)

NORMATIVA

17.00 y 10.00
17 al 18 de Dec de 2022
3ªLiga Infantil y 3ºControl Junior y Absoluto
Gandia (Municipal Gandia)

NORMATIVA

17.00 y 17.00
14 al 15 de Gen de 2023
Control Libre Alevín Invierno
()

15 al 16 de Gen de 2023
Control Libre Alevín Invierno
()

28 de Gen de 2023
3ªLiga Benjamin
Gandia (Municipal Gandia)

NORMATIVA

17.00
28 de Gen de 2023
3ªLiga Benjamin
Sagunto (Internucleos)

NORMATIVA

17.00
29 de Gen de 2023
2ª Lliga Prebenjamí
València (A determinar)

NORMATIVA

A determinar
04 al 05 de Feb de 2023
4ªLiga Infantil y 4ºControl Junior y Absoluto
Alzira (Municipal Alzira)

NORMATIVA

17.00 y 17.00
04 al 05 de Feb de 2023
4ªLiga Infantil y 4ºControl Junior y Absoluto
Picasent (Municipal Picasent)

NORMATIVA

17.00 y 10.00
11 de Feb de 2023
Fase Provincial Alevin
Gandia (Municipal Gandia)

NORMATIVA

10.00 y 17.00
25 de Feb de 2023
II Trofeo Lilaila Kids
Valencia (C.N.Valenciano)

17.00
04 de Mar de 2023
4ªLiga Alevín
Sagunto (Piscina Internucleos)

17.00
04 al 05 de Mar de 2023
4ªLiga Alevín
()

18 de Mar de 2023
3ª Lliga Prebenjamí
València (A determinar)

NORMATIVA

A determinar
25 al 26 de Mar de 2023
5ªLiga Infantil y 5ºControl Junior y Absoluto
Xativa (Municipal Xativa)

NORMATIVA

17.00 y 10.00
25 de Mar de 2023
5ªLiga Infantil y 5ºControl Junior y Absoluto
Sagunto (Piscina Internucleos)

NORMATIVA

10.00 y 17.00
25 al 26 de Mar de 2023
5ªLiga Infantil y 5ºControl Junior y Absoluto
()

26 de Mar de 2023
3ª Liga Prebenjamín
Valencia (C.N.Valenciano)

17.00
01 de Abr de 2023
4ªLiga Benjamín y 5ª Alevín
Xirivella (Municipal Xirivella)

17.00
01 al 02 de Abr de 2023
4ªLiga Benjamín y 5ª Alevín
()

02 de Abr de 2023
4ªLiga Benjamín y 5ª Alevín
Alcudia (Municipal Alcudia)

10.00
22 de Abr de 2023
NATACIO I ESPORTS GANDIA XV TROFEO JOSÉ Mª ÁNGEL “PITET”
Gandia ()

17.00
29 de Abr de 2023
5ªLiga Benjamín y 6ª Alevín
Xativa (Municipal de Xativa)

17.00
29 al 30 de Abr de 2023
5ªLiga Benjamín y 6ª Alevín
Valencia (Municipal de Gandía)

29 al 30 de Abr de 2023
5ªLiga Benjamín y 6ª Alevín
()

13 al 14 de Mai de 2023
6ªLiga Infantil y 6º Control Junior y Absoluto
Torrente (Municipal Torrente)

NORMATIVA

17.00 y 10.00
13 al 14 de Mai de 2023
6ªLiga Infantil y 6º Control Junior y Absoluto
()

20 de Mai de 2023
4ª Lliga Prebenjamí
València (A determinar)

NORMATIVA

A Determinar
20 de Mai de 2023
XXVI OPEN NATACIO I ESPORTS GANDIA
Gandia (Municipal Gandia)

10.00 y 17.00
21 de Mai de 2023
Control Libre Alevin
Valencia (Piscina Municipal Betera)

10 de Jun de 2023
5ª Lliga Prebenjamí- Final de Relleus Prebenjamí y Benjamí
València (A determinar)

NORMATIVA

10.00 y 17.00
10 al 11 de Jun de 2023
XI TROFEO REAL CLUB NATACIÓN DELFÍN
()

Data Competició
15 de Oct de 2022
1ªLiga Infantil y 1ºControl Junior y Absoluto
San Vicente (Municipal San Vicente)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

10.00 y 17.00
22 de Oct de 2022
XIX Memorial Tomas Martinez Urios
Aspe (Tomas Martinez Urios)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

09.30 y 16.30
29 de Oct de 2022
1ªLiga Benjamín y Alevín
Pilar Horadada (Municipal Pilar Horadada)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

16.30
30 de Oct de 2022
1ªLiga Benjamín y Alevín
Elche (Pabellon Esperanza Lag)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

10.00
05 de Nov de 2022
2ªLiga Infantil y 2ºControl Junior y Absoluto
Pilar Horadada (Municipal Pilar Horadada)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

10.00 y 17.00
05 de Nov de 2022
2ªLiga Infantil y 2ºControl Junior y Absoluto
Elda (Piscina C.E.Eldense)

NORMATIVAInscripcionsSERIESVarisResultats

09.45 y 17.00
12 de Nov de 2022
2ªLiga Alevín
San Vicente (Municipal San Vicente)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

17.00
13 de Nov de 2022
2ªLiga Alevín
Elda (C.E.Eldense)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

10.00
26 de Nov de 2022
1ª Lliga Prebenjamí
Elda (A determinar)

NORMATIVAInscripcionsSERIESResultats

17.00
10 de Dec de 2022
2ªLiga Benjamín y 3ª Alevín
Ondara (piscina Municipal Ondara)

NORMATIVA

16.30
10 de Dec de 2022
2ªLiga Benjamín y 3ª Alevín
Pilar Horadada (Municipal Pilar Horadada)

NORMATIVA

10.00
17 de Dec de 2022
3ªLiga Infantil y 3ºControl Junior y Absoluto
Elda (C.E.Eldense)

NORMATIVA

10.00 y 17.00
17 de Dec de 2022
3ªLiga Infantil y 3ºControl Junior y Absoluto
San Vicente (Municipal de San Vicente)

NORMATIVA

10.00 y 17.00
14 de Gen de 2023
Control Libre Alevín Invierno
Pilar Horadada (Municipal Pilar Horadada)

NORMATIVA

10.00 17.00
28 de Gen de 2023
2ª Lliga Prebenjamí
San Vicente (A determinar)

NORMATIVA

17.00
28 de Gen de 2023
3ªLiga Benjamin
Elche (Pabellon Esperanza Lag)

NORMATIVA

16.00
29 de Gen de 2023
3ªLiga Benjamin
Ondara (Municipal Ondara)

NORMATIVA

10.00
04 de Feb de 2023
4ªLiga Infantil y 4ºControl Junior y Absoluto
Torrevieja (Municipal de Torreveja)

NORMATIVA

10.00 y 17.00
11 de Feb de 2023
Fase Provincial Alevin
Elda (C.E.Eldense)

NORMATIVA

10.00 y 17.00
04 de Mar de 2023
4ªLiga Alevín
San Vicente (Municipal San Vicente)

NORMATIVA

17.00
04 de Mar de 2023
4ªLiga Alevín
Elche (Pabellon Esperanza Lag)

NORMATIVA

10.30
18 de Mar de 2023
3ª Lliga Prebenjamí
San Vicente (A determinar)

NORMATIVA

17.00
25 de Mar de 2023
5ªLiga Infantil y 5ºControl Junior y Absoluto
Sax (Municipal Sax)

NORMATIVA

10.00 y 17.00
01 de Abr de 2023
4ªLiga Benjamín y 5ª Alevín
Torrevieja (Municipal Torrevieja)

NORMATIVA

10.00
01 de Abr de 2023
4ªLiga Benjamín y 5ª Alevín
Elche (Pabellon Esperanza Lag)

NORMATIVA

17.00
22 de Abr de 2023
Promocion Escolar
Elche (Pabellon Esperanza Lag)

29 de Abr de 2023
5ªLiga Benjamín y 6ª Alevín
Ondara (Municipal Ondara)

NORMATIVA

16.30
29 de Abr de 2023
5ªLiga Benjamín y 6ª Alevín
La Nucia (Piscina Camilo Cano)

NORMATIVA

16.30
30 de Abr de 2023
5ªLiga Benjamín y 6ª Alevín
Alcoi (Municipal de Alcoi)

NORMATIVA

10.00
13 de Mai de 2023
6ªLiga Infantil y 6º Control Junior y Absoluto
Torrevieja (Municipal Torrevieja)

NORMATIVA

10.00 y 16.30
20 de Mai de 2023
Control Libre Alevin Verano
Torrevieja (Piscina Municipal Torrevieja)

NORMATIVA

10.00 y 17.00
21 de Mai de 2023
4ª Lliga Prebenjamí
Elda (A determinar)

NORMATIVA

10.00
03 al 04 de Jun de 2023
5ª Lliga Prebenjamí- Final de Relleus Prebenjamí y Benjamí
San Vicente (A determinar)

NORMATIVA

10.00 y 17.00
10 de Jun de 2023
Trofeo Club Natacion La Nucia
La Nucia (Piscina Camilo Cano)